Rezervace +420 736 622 399
BurgerBar na Facebooku BurgerBar na Instagramu English version

Vítejte v novém kabátu Burger Baru

Vítejte v novém kabátu Burger Baru

23.10.2019
Konečně je to tu - nové logo. Celý nový vizuál naší restaurace dostál nový kabát. Co vše se změnilo a co zůstalo stejné?

Jsme velice rádi, že přišel ten den, kdy Vám můžeme konečně prozradit věc, na které jsme pracovali posledních pár měsíců. První vlaštovky změn jste mohli postřehnout již na některých akcích, kterých jsme se účastnili i s novými bannery, a pokud si právě čtete tento článek, určitě jste si všimli, že náš web je tak trochu jiný. Snažili jsme se ho co nejvíce zjednodušit, abyste vždy efektivně našli to, co potřebujete. Pevně věříme, že orientace na webu bude pro vás co možná nejsnadnější.

Největší změna se projevila i na našem logu, které dostalo svůj zasloužený lifting po několika letech. Věříme, že tento krok přinese jen pozitiva a Vám se bude líbit přinejmenším tak, jako nám. Nový kabát tak dostali i letáky, vouchery, tištěné menu apod.
S novým vzhledem bychom rádi přinesli i další novinky na web, jako jsou třeba různé zajímavosti a naše nejlepší recepty! Už nyní můžete sledovat dění okolo restaurace na sociální sítí a to na Instagramu a Facebooku.

Co se ale nemění je to všechno, co u nás najdete a co u nás můžete pořádat. Jsme součástí Dolce Villa hotelu a ubytovat zvládneme až 65 osob. Členité prostory nabízí zázemí korporátním akcím typu meeting, konference, teambuilding či workshop. Často pořádáme také vánoční večírky v různém stylu, spojené s bowlingem, degustací rumů či jinou doprovodnou zábavou. Častí hosté také určitě zaregistrovali, že jsme velmi oblíbeným místem pro pořádání svateb, dětských oslav či jiných soukromých eventů.

Děkujeme za Vaši podporu a budeme se těšit na každý Váš postřeh :)