Rezervace +420 220 199 515 Otevřeno denně 11:30 - 23:30
BurgerBar na Facebooku BurgerBar na Instagramu English version

Aktuality v Burger Baru

Recept na thajskou kuřecí pánev s krevetami

Thajská kuřecí pánev, nebo také thajský wok, je oblíbenou stálicí na našem aktuálním menu! Recept nám dokonce šéfkuchař Ondřej předvedl na cooking show, která proběhla v lednu v našem hotelu Dolce Villa. Pokud máte rádi mezinárodní kuchyni, rozhodně vyzkoušejte tento recept, který je na 4 porce. Tip od šéfkuchaře - v 1 pánvi dělejte maximálně 2 porce nudlí.

Zobrazit více

Valentýn v Burger Baru

V hlavní roli budou opět osvědčené burgery!

Zobrazit více

Recept na lososové sashimi

Sashimi je japonská lahůdka ze syrového masa ryb nakrájených na plátky. Na našem stálém menu aktuálně naleznete lososové sashimi, na které Vám přinášíme recept.

Zobrazit více

Žážitková čtyřchodová večeře s cooking show

Na sobotu 18.1.2020 si šéfkuchař Ondřej Vykusa přichystal zážitkový večer s kuchařskou show, která Vás zasvětí do přípravy ochutnávaných jídel. Které to budou?

Zobrazit více

Silvestr

Rok utekl jako voda a zase nás čekají oslavy příchodu toho následujícího. Ti z vás, kteří nevyhledávají bujaré veselí v centru Prahy, mohou přijít posedět k nám.

Zobrazit více

Šéfkuchař Ondřej Vykusa

Ondřej Vykusa je šéfkuchařem naší restaurace Burger Bar. Jaká cesta ho dovedla až k nám? Co ho baví na mezinárodní kuchyni a burgerech? Jak se ocitl zrovna v restauraci v Nebušicích?

Zobrazit více

Vánoční soutěž a dárkové poukazy

Ježíšek už čeká za dveřmi a Vy nemáte čas vymýšlet vánoční dárky? Čtěte níže a dovíte se víc.

Zobrazit více

Vítejte v novém kabátu Burger Baru

Konečně je to tu - nové logo. Celý nový vizuál naší restaurace dostál nový kabát. Co vše se změnilo a co zůstalo stejné?

Zobrazit více